Про подію
[{"insert":"В цю суботу йдемо до незалежної майстерні Soma. \nЗ 2019 майстерня змінювала купу форматів і діяльностей, приходили різні люди і їх ідеї, тому на місці ми послухаємо історію від Олександра Шпака @alexshpakart і розпитаємо за те що нам цікаво.\n\nТому план такий: 12:30 збір на Петрушевича, чекаємо тих хто добігає 20 хв і заходимо, годинка презентації про простір і годинку тусуємось босоніж. \nЗапис інтерв’ю планується до годинки, відвідування вільне тому якщо у вас будуть справи, можете піти тихесенько.\n\n"}]
